ja5.jpg

Hi!

Witaj w świecie Charliego! Make yourself at home and smell the roses!

*NOWY ZAPACH* Louis Vuitton Le Jour Se Lève

*NOWY ZAPACH* Louis Vuitton Le Jour Se Lève

Wykwintna linia Les Parfums Louis Vuitton już niedługo wzbogaci się o nowe pachnidło. W 2016 premierę miała pierwsza siódemka, nad którą przez cztery lata pracował jeden z najwybitniejszych nosów naszych czasów Jacques Cavallier. Zabrał nas wtedy w siedem emocjonalnych podróży zapachowych wiodących przez krainę kwiatów (Rose des Vents, Turbulences, Apogee), kontynent kontrastów (Matiere Noire), królestwo apetyczności (Contre Moi) i skórzane imperium (Dans Le Peau, Mille Feux).
Nowy zapach zapowiada świeżość poranka i nadejście wiosny. Le Jour Se Lève (Wstaje Dzień) będzie zbudowany z nut mandarynki, czarnej porzeczki, jaśminu, magnolii, osmantusa i piżm wpisując się w rodzinę owocowo-kwiatową.
Cała linia wyróżnia się cudownymi, minimalistycznymi flakonami, w których każdy najmniejszy detal został dopieszczony przez gwiazdę designu - Marka Newsona.
Co więcej, dobiegają mnie słuchy, że francuski potentat ekskluzywnych dóbr skórzanych zadba niedługo też o panów lansując pierwsze męskie zapachy w kolekcji. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać...

Louis Vuitton, Le Jour Se Leve

Louis Vuitton, Le Jour Se Leve

WORD OF THE DAY #11

WORD OF THE DAY #11

WORD OF THE DAY #10

WORD OF THE DAY #10