ja5.jpg

Hi!

Witaj w świecie Charliego! Make yourself at home and smell the roses!

KEVIN.MURPHY - SESSION.SPRAY.FLEX

KEVIN.MURPHY - SESSION.SPRAY.FLEX

Kosmetyki do włosów KEVIN.MURPHY cenię za co najmniej trzy rzeczy: prawdziwie czyste składy, oszałamiająco piękne zapachy i przyjazność środowisku naturalnemu.

Zużyłem mnóstwo szamponów, odżywek, past i pianek tej marki i efekty były zawsze zadowalające. Uwielbiam ich zapachy – intensywne, ale nigdy nie trącące syntetycznością. Pamiętam niebieską linię pachnącą jak owocowa sangria, pastę do włosów o zapachu koniakowych perfum i nabłyszczający spray, który swoim aromatem momentalnie przenosił na tropikalną plażę. Do tego świetnie zaprojektowane opakowania z ciekawym liternictwem, które zostały nagrodzone przez D&AD (Design&Art Direction). Całość po prostu idealnie gra!

Ta australijska marka założona przez fryzjera-stylistę Kevina Murphy od początku swojego istnienia nie zapomina o zdrowiu naszej skóry i włosów, ale również pamięta o zdrowiu naszej planety. KEVIN.MURPHY Korzysta z organicznych upraw i wykorzystuje surowce z naturalnych źródeł. Ma także nadzieję zmienić panujące w branży kosmetycznej standardy: wprowadzić pełną transparentność i otwartość na dzielenie się informacjami dotyczącymi przyjaznych dla środowiska rozwiązań po to, aby inspirować inne marki do bardziej ekologicznych działań. Co więcej z roku na rok stawia sobie w kwestii ekologiczności co raz to nowe wyzwania.

W 2019 roku, marka obwieściła światu przełomowe rozwiązanie w tym względzie oraz przypomniała o dwóch pozostałych. Przy okazji premiery nowego lakieru do włosów SESSION.SPRAY FLEX opowiedziała o tym jak zamierza, jako pierwsza marka na świecie, wprowadzić opakowania wyprodukowane z materiałów z recyklingu odpadów oceanicznych. KEVIN.MURPHY jest też zaangażowany w inicjatywę Climate Reality Project, której celem jest podniesienie świadomości na temat zmian klimatycznych i zmniejszenie globalnego śladu węglowego. Od dawna już wszystkie produkty marki wytwarzane są w duchu zasady Cruelty Free co potwierdza certyfikat PETA.

Ocean Waste Plastic_1_300dpi.jpg
Ocean Waste Plastic_2_300dpi.jpg

Wygląda więc na to, że dbanie o urodę nie musi być jedynie próżnością. Zawsze będę kibicował markom, które patrzą szerzej i wykazują wrażliwość na otoczenie. Na dodatek dzielą się z innymi firmami zdobytym know-how i zachęcają by szły tą samą drogą. A nowy lekki lakier SESSION.SPRAY FLEX wykorzystuje tzw. kopolimery pamięci, które, selektywnie wiążąc się z włosami, pozwalają stworzyć sprężysty, trwały, ale zarazem bardzo elastyczny efekt. I oczywiście wybornie pachnie, co w przypadku lakierów do włosów jest rzadkością. I jest go w bród, bo aż 400ml.

*RECENZJA* - Mugler, Alien Man

*RECENZJA* - Mugler, Alien Man

Świece CAMDUNIA

Świece CAMDUNIA