ja5.jpg

Hi!

Witaj w świecie Charliego! Make yourself at home and smell the roses!

Chanel No. 5 L'Eau ALL-OVER-SPRAY i ON HAND CREAM

Chanel No. 5 L'Eau ALL-OVER-SPRAY i ON HAND CREAM

Ruch.

Dwoistość.

Jedność.

Takie hasła przyświecają kampanii Chanel promującej dwa nowe produkty uzupełniające młodzieńczą i lekką kompozycję z 2016 roku – No. 5 L’Eau. Delikatna mgiełka do całego ciała i włosów (ALL-OVER-SPRAY) oraz zmysłowy, odżywczy krem w sztyfcie (ON HAND CREAM) mają odzwierciedlać dwoistość kobiecej natury w myśl sloganu „You know me and you don’t”. Oferują też dwa zupełnie nowe i różne sposoby na noszenie zapachu – samodzielnie lub w duecie (a nawet tercecie) z cytrusowo-aldehydową wodą toaletową.

N°5 L'EAU ALL OVER SPRAY.jpg

 

Premierowym produktom podanym w typowo chanelowskim stylu minimalistycznej elegancji towarzyszy niezwykły film przedstawiający taniec sprzecznych ruchów. W wyreżyserowanym przez Jacoba Suttona krótkim filmie dwie tancerki (a może tak naprawdę jedna, o dwóch twarzach) wykonują uwalniający taniec złożony z pojedynczych klatek filmowych. Różne gesty, różne poziomy, różne odczucia intensywności. Dokładnie tak jak w przypadku odczuć związanych z aplikacją i doświadczaniem nowych produktów  – siły zmysłowości kremu i powietrznej lekkości mgiełki.

N°5 L'EAU ON HAND CREAM.jpg

 

Nad choreografią filmu czuwał Dimitri Chamblas, ale Chanel zachęca wszystkich użytkowników swojej strony do sprawdzenia się w tej roli w specjalnej zabawie „What’s Your Next Move?” Rysując palcem kształt na ekranie możesz dyrygować ruchy tancerki, która zinterpretuje i odzwierciedli twój gest.

Zatem jaki jest twój następny ruch?

Mgiełka?

Krem?

*RECENZJA* Dior Homme Sport Very Cool Spray

*RECENZJA* Dior Homme Sport Very Cool Spray

Magazyn NEZ

Magazyn NEZ