ja5.jpg

Hi!

Witaj w świecie Charliego! Make yourself at home and smell the roses!

Butelki bkr

Butelki bkr

Wiecie jak brzmi liczba pojedyncza słowa akcesoria? Akcesorium!

Brzmi dziwnie. To może gadżet? Zbyt technologicznie, a ja chcę dziś o czymś bardzo prostym. No to dodatek. Tak, dodatek brzmi dobrze! Dodatek urodowy (i urodziwy)!

Wszyscy wiemy, że kondycja naszej skóry zależy nie tylko od tego co w nią wklepujemy, ale także, a może przede wszystkim, od tego co dajemy jej od wewnątrz. Dieta? Wiadomo! I oczywiście woda! Woda, z której w ponad 70% składa się nasz organizm, jest najlepszym kosmetykiem, który działa od wewnątrz. Krem może dostarczyć nawilżenia naskórkowi, ale tylko woda ‘nawilży’ komórki, dzięki czemu usunięte z nich zostaną toksyny, a skóra odwdzięczy się młodym, promiennym obliczem z mniejsza ilością zmarszczek. Napełnianie skóry wodą od wewnątrz jest też istotnym warunkiem utrzymania jej zdrowego kolorytu.

 

Każdy z nas słyszał o konieczności picia 2 litrów wody dziennie. Latem oczywiście, ale i o każdej innej porze roku. Nie wiem jak Wam, ale mnie nie zawsze się to udawało. Teraz mam nowego pomocnika – szklaną butelkę bkr. Bo liczy się nie tylko to co, kiedy i ile, ale również jak!

Marka bkr przywędrowała do nas tego lata z San Francisco. Stworzyły ją tam Tal Winter i Kate Cutler. bkr to antidotum dla jednorazowych, plastikowych butelek i zarazem klucz do pięknej nawilżonej cery. Te szklane butelki na wodę są narzędziem wspomagającym regularne nawodnienie. Picie wody staje się uzależniającą przyjemnością, a sama butelka urodowym i modowym dodatkiem (jeśli śledziliście moje relacje na Instagramie tego lata, to widzieliście, że się z nią nie rozstawałem).

Szklana butelka? Nic nadzwyczajnego i to już przecież było. Owszem, ale warto wracać do tego co dobre i co może teraz wyglądać znacznie lepiej. bkr to nie tylko butelka, to designerski przedmiot, z którym zawsze świetnie się wygląda. A na dodatek pije się więcej wody (sprawdziłem!), bo zawsze jest pod ręką.

Zakochali się w nich celebryci, redaktorzy urody oraz przemysł modowy. bkr stał się symbolem wyrafinowanego szyku i przedmiotem kultu na całym świecie. Wodę popijają z nich m.in. Natalie Portman, Gisele Bundchen, Miley Cyrus, Jessica Alba i Blake Lively.

Butelki bkr są wykonane z solidnego szkła sodowowapniowego, które nigdy nie zmienia smaku Twojej wody i nie emituje chemikaliów, tak jak plastik. Piękne silikonowe etui w wielu odcieniach i wzorach chroni butelkę przed uszkodzeniami. Mały gwint służy komfortowemu popijaniu, a ergonomiczna szczelna nakrętka jest zarazem wygodnym uchwytem do noszenia butelki przy sobie. Ten uchwyt jest naprawdę genialny! Butelkę można nosić na jednym palcu lub przypiąć np. do paska lub torby. Łatwo ją utrzymać w czystości – bezpiecznie wymyjecie ją w zmywarce. Jest produktem w 100% wegańskim i hypoalergicznym.

 

Dlaczego szkło?

* S M A K . Szkło nie nadaje

metalicznego posmaku, bkr nigdy

nie zmieni smaku wody.

* CZ Y S TO Ś Ć . W przeciwieństwie do

metalowych butelek, ustnik nigdy

nie będzie rdzewieć.

* EKO. Możliwość recyklingu.

* B E Z P I EC Z E Ń S TWO. Brak kontaktu z

plastikiem i szkodliwymi bakteriami .

* BEZ TOKSYN. bkr pozbawione

są Bisfenolu-A, BPS-ów, BPF-ów,

są bezaftalanowe.

 

Jest oczywiście wisienka na torcie. Butelki bkr po prostu wyglądają fantastycznie! Ich kształt jest nowocześnie klasyczny, a rozpiętość rozmiarów i kolorów oraz faktur ich ‘ubranek’ daje niemal nieograniczone pole do popisu. Znajdziecie je w dwóch rozmiarach: TEENY (250ml) i  LITTLE (500ml).  Te ostatnie występują także w zadziornej wersji SPIKED z kolcami. Idealne dla facetów na siłownię!

Jak Wam się podoba ten urodowy dodatek?

Popijamy razem?

bkr.jpg

Produkty bkr dostępne są na www.fabrykaform.pl

*NOWA MARKA* - Le Labo

*NOWA MARKA* - Le Labo

*TYDZIEŃ Z JEDNYM SKŁADNIKIEM* - cytrusy

*TYDZIEŃ Z JEDNYM SKŁADNIKIEM* - cytrusy