ja5.jpg

Hi!

Witaj w świecie Charliego! Make yourself at home and smell the roses!

Damskie premiery na wiosnę

Damskie premiery na wiosnę

“Kwiatki na wiosnę? Jakie to odkrywcze!” - sarkastycznie zauważała bohaterka filmu “Diabeł ubiera się u Prady”, demoniczna redaktor naczelna Miranda Priestly. Odkrywcze, nieodkrywcze, faktem jest, że nic innego nie pachnie tak dobrze na wiosnę jak właśnie kwiaty, choć warto dodać, że nie wszystkie. O tej porze roku najlepiej sprawdzają się kwiaty o aromatach świeżych (neroli), zielono-ogródkowych (pachnący groszek), owocowych (kwiaty drzew owocowych) czy wodnych (lotos). A co im wtóruje? Oczywiście owoce! Niezawodne w swoim orzeźwieniu cytrusy, przywołujące wakacyjną aurę owoce egzotyczne, ale także te z naszego ogródka - jabłka, maliny i truskawki. Trzecim, wyraźnie wiosennym trendem jest zieleń. Objawia się wykorzystywaniem przez perfumiarzy takich nut jak aromat ściętej trawy, świeżych listków i gałązek, ziół, a nawet chwastów, np. pokrzywy, która zdaje się robić karierę w tym sezonie.

Od góry: Lanvin, A Girl in Capri (Douglas); Chloe, Nomade Eau de Toilette (Sephora/Douglas); Jimmy Choo Floral (Sephora); Boucheron, Quatre en Rouge (Douglas), Abercrombie&Fitch, First Instinct for Sheer (Douglas)

Od góry: Lanvin, A Girl in Capri (Douglas); Chloe, Nomade Eau de Toilette (Sephora/Douglas); Jimmy Choo Floral (Sephora); Boucheron, Quatre en Rouge (Douglas), Abercrombie&Fitch, First Instinct for Sheer (Douglas)

A oto wiosenne nowości, które wręcz buzują od optymistycznych nut i pięknych kolorów.

Soczysta owocowa sangria od Boucheron to Quatre en Rouge z nutami czerwonego jabłka, gruszki i porzeczek. Nie przesadnie słodka, ale potrafi uderzyć do głowy. No i ta czerwień flakonu! Sielski ogródek znajdziecie w nowym zapachu Jimmy Choo - Floral. Rośnie tu i roztacza swój aromat pachnący groszek, a towarzyszy mu kwiat moreli. To idealny zapach na rozpoczęcie wiosennego dnia! A może wolicie się wybrać w podróż? Jak bohaterka serii Nomade Chloe. W wiosennej wersji wody toaletowej kusi nutą owoców liczi, które ułożono na szyprowo-kwiatowej bazie z frezji i mchu. Nowa wersja jest odrobinę słodsza od swojej poprzedniczki, szczególnie w otwarciu A jeśli podróż to gdzie? W góry czy nad morze? Dla wielbicielek klimatów morskich mam musujący koktajl nut cytrusowych (kwiat grejpfruta) i morskich w nowej wodzie toaletowej Lanvin - A Girl in Capri. Ten zapach jest jak orzeźwiający drink pity w pełnym słońcu na pokładzie jachtu płynącego po Zatoce Neapolitańskiej. Jeśli jednak wolicie krystaliczne powietrze gór, ideałem będzie dla Was First Instinct Sheer Abercrombie&Fitch, w którym pięknej urody kwiat pomarańczy chłodzi właśnie akord górskiego powietrza. Całość jest przejrzysta i czysta. Nazwa Sheer zobowiązuje!

Który z nowych zapachów najbardziej do Was przemawia? Który kusi kolorem, kształtem i nutami?Wiosną nie musicie pachnieć na poważnie. To czas na zabawę i lekkość Nie przejmujcie się tym co mówiła Miranda!


*ULUBIEŃCY MIESIĄCA* Best of April

*ULUBIEŃCY MIESIĄCA* Best of April

Boy de Chanel

Boy de Chanel